Logistyka – kierunek warty uwagi

0
1402

Lato to czas podejmowania decyzji przez absolwentów szkół średnich. Okres wakacyjny to również świetny moment, by pomyśleć o swojej przyszłości, rozwoju i nabyciu nowego doświadczenia. Dlatego też warto zapoznać się z nowymi, dobrze wykwalifikowanymi uczelniami, z których wychodzą absolwenci doskonale przygotowani do zadań stawianym ich przez pracodawców. Na jaką uczelnię i kierunki warto zwrócić uwagę? Poniżej kilka cennych wskazówek.

1. Inwestycja w przyszłość

Sopocka Szkoła Wyższa jest coraz częściej wybierana przez młode osoby, jak i te, które już pracują i chcą poszerzać swoją wiedzę. To uczelnia, która bez charakteryzują się wysoko wyspecjalizowaną kadrą, dobrym sprzętem, nauką na najwyższym poziomie, bazowaniu na aktualnych przepisach zarówno tych polskich, jak i europejskich oraz znakomitym przygotowaniem do egzaminu licencjackiego i magisterskiego. To uczelnia, która współpracuje z różnymi biznesmenami oraz firmami, dzięki czemu zna aktualne potrzeby rynku pracy oraz orientuje się, jakie wymogi stawiają pracownikom pracodawcy.

2. Jakie kierunki warto studiować?

Studia inżynierskie logistyka to niewątpliwie jeden z najlepszych kierunków, po których bardzo łatwo znaleźć pracę, nie tylko w Polsce ale i w krajach całej Unii Europejskiej. Transport logistyka to również branża, która cały czas potrzebuje nowych, dobrze wykwalifikowanych osób. Logistyka to jedna z branż, które ciągle się rozwijają, w związku z czym warto być na bieżąco i ciągle poszerzać swoją wiedzę.

3. Rekrutacja

Na stronie internetowej uczelni: https://www.ssw-sopot.pl/Logistyka/ wszyscy zainteresowani mogą dowiedzieć się wielu przydanych informacji o kierunkach, planach zajęć oraz o programie studiów. Rekrutacja jest niezwykle prosta – wystarczy wypełnić formularz online krok po kroku. W przypadku wątpliwości warto również zapytać się samych pracowników uczelni poprzez zakładkę kontakt. W związku z tym, iż aktualnie trwa atrakcyjna promocja na studia – warto zapisać się na nie jak najszybciej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here