Nie każde rozejście się małżonków jest zgodne na tyle, by sąd na ich wniosek nie orzekał o winie. Większość spraw rozwodowych jest zawiła i skomplikowana, dotyczą one także takich sfer jak podział majątku, opieka nad dziećmi czy obowiązek alimentacyjny. Co zrobić, jeśli potrzebujesz wsparcia prawnego w trakcie postępowania rozwodowego i kto może pomóc Ci na etapie formalnego wniosku jak i reprezentowania Twoich interesów przed sądem? Przeczytaj poniższy artykuł, by dowiedzieć się z usług jakiej kancelarii adwokackiej w Lublinie skorzystać, by zwiększyć szansę na wygraną w sądzie. 

W czym pomoże adwokat w trakcie sprawy rozwodowej?

Korzystając z usług kancelarii adwokackiej mamy gwarancję profesjonalnego i rzetelnego reprezentowania nie tylko własnych interesów, ale i spraw, które dotyczą bezpośrednio naszych dzieci. Doświadczony i specjalizujący się w sprawach rodzinnych prawnik, nie tylko udzieli fachowej porady, ale na naszą prośbę stworzy odpowiedni wniosek, poparty skompletowaną dokumentacją, zażąda w naszym imieniu alimentów od współmałżonka, a także zawnioskuje o obowiązek alimentacyjny wobec dzieci. Jeśli kością niezgody pomiędzy byłymi małżonkami jest także kwestia kontaktów z dziećmi, adwokat pomoże osiągnąć pozasądowe porozumienie rodzicielskie w tej sprawie.

Kancelaria Adwokacka w Lublinie: z której skorzystać?

Szukając prawnika, który pomoże nam przejść przez proces rozwodu zwracajmy uwagę na rekomendacje innych klientów i zakres oferowanych usług. Jeśli poszukujesz adwokata w Lublinie, kancelaria https://wieniawska.pl/ odznaczająca się dobrymi opiniami i szerokim zakresem oferowanej pomocy prawnej, pomoże Ci na każdym etapie sprawy. Specjalizujący się w zagadnieniach z kodeksu rodzinnego prawnicy nie tylko pomogą wyegzekwować oczekiwaną wysokość alimentów od współmałżonka, czy udowodnić rozpad małżeństwa z winy jednej ze stron, ale i skutecznie zadbają o ochronę Twoich dzieci i pomogą Wam osiągnąć porozumienie związane z kalendarzem i częstotliwością wizyt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here