3 przydatne gadżety, które warto mieć zawsze pod ręką

W XXI wieku smartfon zastępuje mnóstwo gadżetów, które jeszcze do niedawna zajmowały całkiem sporo miejsca w torebce lub plecaku. Nikt nie nosi już ze sobą mini latarek, aparatów cyfrowych, czy też odtwarzaczy MP3. Nie oznacza to jednak, że możemy zupełnie zapomnieć o świecie gadżetów. Fani nowoczesności, mobilności oraz mediów społecznościowych doskonale wiedzą, które gadżety warto zabrać ze sobą z domu.

Bez powerbanku ani rusz!

Każdy bloger, vloger oraz fan mediów społecznościowych na pewno zawsze ma przy sobie powerbank, który pozwoli na stały kontakt ze światem nawet podczas bardzo długiej podróży. Wybierając sprzęt, warto zwrócić uwagę na liczbę i rodzaj gniazd USB, pojemność mierzoną w mAh, a także rozmiar i wagę gadżetu. Zaleca się wybieranie urządzeń wysokiej jakości, które mogą posłużyć nawet przez kilka lat, nie wymagają długiego ładowania oraz nie rozładowują się zbyt szybko.

Powerbank może również być oryginalnym elementem marketingu firmy. Memorabbit.pl umożliwia umieszczenie logo lub nadruku, dzięki czemu marka może zwiększyć swoją rozpoznawalność. Partnerzy biznesowi oraz potencjalni klienci lubią gadżety, które sprawdzą się w codziennym użytkowaniu.

Pendrive dla biznesmenów oraz osób pracujących zdalnie

Pendrive to niezbędny gadżet dla osób, które dużo podróżują, pracują zdalnie, a laptop jest ich nieodłącznym towarzyszem. W domu bez problemu można wydrukować potrzebne dokumenty przy pomocy własnej drukarki, jednak podczas podróży często jedynym rozwiązaniem może być skorzystanie z punktu ksero. Ważne pliki można szybko przekazać przy pomocy pamięci USB, zwłaszcza w przypadku braku dostępu do szybkiego internetu lub dużego rozmiaru plików.

Jednym z najtańszych i najskuteczniejszych chwytów marketingowych jest wręczanie podczas różnego rodzaju akcji promocyjnych praktycznych gadżetów z logo lub nazwą firmy. Zamówienie nawet kilkuset pendrive’ów nie jest bardzo dużym wydatkiem, a zdaniem większości przedsiębiorców może skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów oraz pomóc w zbudowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

Ładowarka samochodowa dla zmotoryzowanych

Absolutnym hitem ostatnich lat są niewielkich rozmiarów ładowarki samochodowe, do których można podłączyć kabel USB i szybko naładować telefon, tablet lub inne urządzenie z odpowiednim złączem. Gadżet jest bardzo kompaktowy i zmieści się nawet w kieszeni lub małej torebce, co może być ważne dla osób, które korzystają na co dzień z więcej niż jednego pojazdu.

Podczas zakupu ładowarki samochodowej warto zwrócić uwagę na kompatybilność z modelem samochodu oraz posiadanymi urządzeniami. Należy również sprawdzić moc ładowarki, która ma decydujący wpływ na prędkość ładowania. Zaleca się także wybieranie ładowarek wyposażonych w nowoczesne technologie, które pomagają uniknąć przegrzania, przeciążenia oraz innych awarii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here