Bezpieczna Rodzina – bezproblemowa kwarantanna seniora

Obecna sytuacja skłoniła wielu z nas do pozostania w domach. Szczególnie uważać powinny osoby starsze oraz te, które przez choroby współtowarzyszące pozostają w grupie wysokiego ryzyka. W tym trudnym czasie opieka, jaką otaczamy naszych bliskich, powinna być odpowiedzialna i jak najlepiej przemyślana. Unikanie spotkań nie jest łatwe, ale nikt nie ma wątpliwości, że jak najbardziej niezbędne. Jak zatem kontaktować się z seniorami, którzy często zapominają naładować telefon lub odkładają go wyciszonego na bok, co uniemożliwia kontrolę ich samopoczucia? Z pomocą przychodzi sklep Bezpieczna Rodzina – https://bezpiecznarodzina.pl/ z urządzeniami i usługami, które ułatwią Ci sprawowanie tele-opieki nad bliskimi. Opaska SOS i Smartwatch z GPS oraz aplikacja Bezpieczny Senior to pewność, że w czasie kwarantanny jeszcze lepiej chronisz swoich rodziców lub dziadków. To gwarancja dla seniora, że zawsze w porę zdąży powiadomić Cię niebezpieczeństwie. To wreszcie komfort i spokój o to, że nawet przebywając w zamknięciu, Twoi bliscy nie są samotni.

Bezpieczna Rodzina – korzyści

Bezpieczna Rodzina – korzyściCzy wiesz, że dzięki polskiej, dedykowanej aplikacji możesz przez cały czas, z dowolnego miejsca kontrolować to, co robi i jak czuje się senior? W czasie kwarantanny jest to niezwykle wygodne, ponieważ umożliwia stały kontakt ze starszą osobą, bez konieczności odwiedzania bliskich w ich domach. Wybierając Opaskę SOS BS.02 lub Smartwatch z GPS BS.01 i usługę Bezpieczny Senior masz możliwość wykonania połączenia głosowego na urządzenie i porozmawiania ze swoimi rodzicami, lub dziadkami. Bez problemu, o każdej porze sprawdzisz także, czy Twoi najbliżsi stosują się do panujących reguł i nie opuszczają domu – precyzyjna lokalizacja GPS wskaże Ci bowiem dokładne miejsce pobytu seniora. Ale Bezpieczna Rodzina to znacznie więcej…

Nasłuch i strefy bezpieczeństwa, czyli bezpieczna kwarantanna

Nasłuch i strefy bezpieczeństwa, czyli bezpieczna kwarantanna

Bezpieczna Rodzina to gwarancja, że Twoi bliscy nie wychodzą z domu! Jak to możliwe? Wystarczy, że w dedykowanej aplikacji samodzielnie ustawisz indywidualne strefy bezpieczeństwa. Jeżeli senior opuści dane miejsce, dowiesz się o tym natychmiast dzięki powiadomieniu, które pojawi się natychmiast na Twoim telefonie. Kiedy natomiast będzie niepokoić Cię brak kontaktu ze strony rodziców lub dziadków, wystarczy, że w aplikacji uruchomisz funkcję nasłuchu. Umożliwi Ci to wykonanie dyskretnego połączenia na urządzenie i przysłuchanie się temu, co dzieje się w najbliższym otoczeniu członka Twojej rodziny.

Co to jest Bezpieczna Rodzina?

Co to jest Bezpieczna RodzinaBezpieczna Rodzina to ekosystem, w którego skład wchodzą usługi i aplikacje mające na celu poprawę jakości życia i gwarancję bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich. Chronimy Twoje dziecko, seniorów, zwierzęta, dom i wszelkie cenne rzeczy. Produkty dostępne w naszym sklepie są odpowiednio przystosowane do tego, by działać z każdą naszą usługą, dlatego wybierając Bezpieczną Rodzinę nie musisz martwić się o nic – to my kompleksowo zadbaliśmy o każdy szczegół. Ciągły rozwój i inwestycje w rozwiązania związane z bezpieczeństwem, 15 lat na rynku, współpraca z operatorami i solidnymi partnerami takimi jak PZU, czy PGE, dane bezpiecznie przechowywane na polskich serwerach – to wszystko sprawia, że zaufało nam już 1 Milion Klientów. Dołącz do Bezpiecznej Rodziny i chroń z nami swoich bliskich już teraz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here