Utrzymuj czyste ubranie. Noszenie odzieży pomarszczonej lub poplamionej może sprawić, że wyglądasz na niechlujnego, nieatrakcyjnego, a nawet brudnego. Przed założeniem ubrania i upewnij się, że jest czyste, kiedy je założysz.

Przeczytaj instrukcje na etykietach odzieży. Niektóre ubrania nie mogą być prasowane lub mogą być prasowane tylko w niskiej temperaturze.

Jeśli nie chcesz prasować, spróbuj wieszać ubrania natychmiast po wyschnięciu. Nie musisz nosić najnowszych trendów, aby być ładnym. Nie warto nosić zbyt ciasnych lub zbyt grubych ubrań. Żadna z twoich ubrań nie powinna być tak ciasna, że ​​zaciskają cię, pokażą swoją bieliznę, albo trudno jest j założyć i zdjąć. Nie powinny też zwisać luźno z ramion lub bioder, lub trzeba dostosować się do swoich dni. Jeśli wciąż czujesz się beznadziejny w swoich spojrzeniach, może potrzebujesz trochę zewnętrznej perspektywy. Zadzwoń do lokalnego sklepu z makijażami, salonu fryzjerskiego lub salonu piękności i zaplanuj makijaż. Będą mogli nauczyć się sztuczek i technik, których nie rozpatrywałeś wcześniej, a ty będziesz wracać do domu świetnie!

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na profesjonalny makijaż, poproś znajomego lub krewnego, który jest dobry w robieniu makijażu.

http://www.bodyandmind.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here