Już ponad 75 procent Polaków posiada różnego rodzaju długi. Młodzi ludzie kupują na kredyt mieszkania, budują domy, a także dokonują zakupów na raty. Osoby starsze częściej zadłużają się z powodu zbyt niskich emerytur i niemożności opłacenia rachunków w terminie. Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem to e-book, który powinieneś poznać, jeżeli Twoje konto świeci pustkami i wierzyciele upominają się o zwrot zobowiązań.

  1. Z każdych długów można wyjść
  2. Strach złym doradcą
  3. Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem – poznaj sprawdzone sposoby na pozbycie się długów

Nierozważne zaciąganie kredytów i pożyczek, życie ponad stan, brak wystarczających dochodów, by zaspokoić codzienne potrzeby – oto najczęstsze powody, przez które Polacy wpadają w spiralę zadłużenia. Rekordziści mają długi o wysokości kilku milionów, natomiast pozostali mają zwykle problemy ze spłatą zobowiązań na kwoty do 20 tysięcy złotych. Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem?

Z każdych długów można wyjść

50 tysięcy, 500 tysięcy, 5 milionów – nieważne, jak wysokie są Twoje długi. Iwona Wendel w e-booku swojego autorstwa udowadnia, że możliwe jest rozpoczęcie nowego życia bez długów w każdej sytuacji. Jej poradnik powstał w oparciu o własne doświadczenia, gdyż Wendel sama zmagała się z wierzycielami i była zadłużona na niemalże pół miliona złotych. Jakie porady przygotowała dla czytelników?

Strach złym doradcą

Iwona Wendel z powodu długów została porzucona przez przyjaciół i rodzinę, dlatego rozumie, jaki stres towarzyszy na co dzień dłużnikom. Setki pism od komornika, wezwań do zapłaty, telefony od windykatorów i wierzycieli były jej codziennością. Przez 10 lat Wendel żyła w strachu i myślała, że już zawsze tak będzie. Okazało się jednak, że strach był złym doradcą, a dzięki podjęciu odpowiednich kroków autorce udało się wyjść z długów. Jakie działania podjęła? O tym przeczytasz w e-booku Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem.

Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem – poznaj sprawdzone sposoby na pozbycie się długów

Wendel opracowała autorski program 12 kroków dla dłużników, dzięki któremu każda osoba może zmienić swoje myślenie o zadłużeniu. Cztery arkusze pomagają lepiej zaplanować raty kredytów, sporządzić listę wierzycieli, przeprowadzić inwentaryzację zobowiązań oraz znaleźć motywację do uregulowania sytuacji finansowej. E-book to nie wszystko, co oferuje Iwona Wendel – jeżeli Twoja sytuacja jest bardzo skomplikowana, możesz liczyć na prywatną konsultację u autorki. Zobacz więcej na https://jakwyjsczdlugow.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here