Męczą Cię formalności w innym języku? Musisz złożyć zeznanie podatkowe za pracę w Holandii lub Niemczech i nie wiesz jak to zrobić? Nie przejmuj się. Biuro podatkowe Holandia.org załatwi za Ciebie całą procedurę. Od lat zajmuje się pomocą Polakom pracującym za granicą w takich krajach, jak Holandia czy Niemcy. Wystarczy, że będziesz posiadał odpowiedni dla kraju komplet dokumentów, a biuro podatkowe zajmie się resztą. Dzisiaj podpowiemy, jak otrzymać zwrot podatku z wyżej wymienionych krajów.

Praca w Niemczech i zeznanie podatkowe. Zwrot podatku nawet w 6 tygodni

Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii, cała wymiana danych pomiędzy podatnikiem a niemieckim urzędem skarbowym – Finanzamt – przebiega elektronicznie. O zwrot podatku za pracę w Niemczech, mogą starać się osoby, które były zatrudnione na podstawie umowy i miały odprowadzane składki na rzecz podatku dochodowego przez pracodawcę. Z fiskusem obowiązkiem rozliczenia objęte są osoby, którzy uzyskali legalnie dochód powyżej 10700 euro, osoby mające więcej niż jednego pracodawcę, a także emeryci i renciści. Najważniejszym dokumentem przy zeznaniu podatkowym, jest karta podatkowa Lohnsteuerkarte lub Lohnsteuerbescheinigung, w której znajdują się informacje na temat zarobków podatnika. Więcej o tym przeczytasz na https://holandia.org/zwrot-podatku-z-niemiec/

Rozliczenie holenderskiego podatku obowiązkowe dla każdego

Holenderski system podatkowy podchodzi restrykcyjnie do osób, które zignorowały złożenie zeznania podatkowego. Ci, którzy o niej zapomną albo spóźnią się z dostarczeniem dokumentów, przeciwko nim może zostać wytoczona sprawa na drodze sądowej. Pracownicy, którzy pracowali w tym kraju legalnie, mają obowiązek złożyć zeznanie podatkowe do Belastingdienst. Rozliczenie podatku Holandia z biurem podatkowym Holandia.org, przebiega szybko i bezpiecznie. Doradcy podatkowi mają wszelkie kompetencje, aby kompleksowo rozliczać podatki zagraniczne. 

Zwrot podatku z zagranicy – gwarancja całkowitego zwrotu 

Czas oczekiwania na zwrot podatku z Holandii lub Niemiec wynosi kilka miesięcy. Wszystko zależy od poprawności składanego wniosku. Im szybciej zostanie on dostarczony do urzędu skarbowego, tym urzędnicy w krótszym terminie rozpatrzą zeznanie podatkowe. Warto skorzystać z przysługujących nam ulg podatkowych, które mogą podnieść całkowitę kwotę zwrotu podatku. Skontaktuj się z doradcą biura podatkowego Holandia.org i rozlicz swój podatek bez nerwów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here