Instagram to portal ze zdjęciami i filmami, z którego korzysta coraz więcej osób. Nic więc dziwnego, że coraz częściej rejestrują się na nim nie tylko osoby prywatne, ale również osobowości ze świata show biznesu czy przedsiębiorstwa. Bo przecież aplikacja ta to nie tylko serwis, do wrzucania postów czy kontaktu ze znajomymi, ale również idealny sposób na reklamę swojej marki.

Na każdą aktywność użytkownik może zareagować komentarzem czy polubieniem. Co ciekawe, aktualnie każdego dnia zostawianych jest około 4 miliardów reakcji.

Czym są lajki na Instagramie i w jaki sposób wpływają na zyski firm?

Co to są lajki?

Przycisk like to poniekąd waluta aplikacji. Jest on w kształcie serca, które każdy użytkownik może zostawić pod danym filmem lub zdjęciem. Limit na jeden post wynosi jeden lajk na użytkownika.

Wyznacznikiem popularności na tym serwisie są właśnie lajki jak i obserwacje profili. Im jest ich więcej, tym lepiej. Jesteśmy wtedy nie tylko popularni, ale także dzięki współpracom z różnymi markami, możemy zarabiać.

Osoba, która zobaczy ciekawy post, zostawi po sobie ślad w postaci kliknięcia „lubię to”. Oznacza to, że podoba się jej zdjęcie, działalność czy wartości profilu.

Co dają lajki na Instagramie?

Polubienia określają wartość profilu i publikowanych materiałów. Im więcej polubień, tym większa liczba odbiorców. Dla marketingowców to doskonałe pole do informowania o nowych produktach czy usługach, ponieważ docierają do szerokiego grona ludzi na całym świecie. Ponadto klient stale pamięta o marce i dobrze ją kojarzy, co ma wpływ na jego decyzje zakupowe.

Duża popularność przekłada się zatem na realną możliwość zarobienia pieniędzy. Niektóre firmy płacą influencerom posiadającym konta śledzone przez tysiące osób za post dotyczący swojego produktu, ponieważ dzięki temu więcej osób dowie się o ofercie firmy. Im bardziej popularna osoba na Instragramie, tym wyższy koszt takiego postu.

Jak zdobyć lajki na Instagramie?

Na początku należy zacząć od uzupełnienia profilu, publikowania treści i analizy statystyk, jakie materiały generują największą liczbę polubień. Regularne dodawanie interesujących zdjęć, dobre hashtagi i odpowiadanie na komentarze pozwalają utrzymać zaangażowanie fanów.

Zalety dużej ilości lajków

Popularność na Instagramie ma dużo zalet, które w realny sposób wpływają na zarobki.

  • Prestiż – na Instagramie każdy może założyć konto i wypromować własną firmę czy osobę. Duża ilość polubień to wyznacznik prestiżu
  • Profil z dużą ilością lajków budzi podziw. Sprzyja to budowaniu dobrej renomy firmy oraz nawiązywaniu korzystnych kontaktów biznesowych
  • Szeroki zasięg – duża liczba followersów i like przekłada się na docieranie do szerokiego grona odbiorców.

A może kupić lajki?

Osobom i firmom, które dopiero zaczynają swoją przygodę na Instagramie trudno się przebić. Profile z dużą ilością lajków budzą większe zaufanie niż te, które dopiero się pojawiły. Jest to tak zwany efekt bandwagon – ludzie zaczynają cię obserwować, ponieważ widzą, że masz już sporo polubień i obserwujących. Darmowe lajki są wprawdzie darmowe, lecz ich zdobycie bywa bardzo czasochłonne.

Aby zyskać grono odbiorców dobrze jest pierwsze polubienia kupić. Kupno obserwujących jest całkowicie legalne i często tanie. Wielu popularnych obecnie influencerów czy blogerów zaczynało od kupna lajków z płatnych źródeł mając kilka polubień, by po krótkim czasie uzyskać nawet kilka tysięcy obserwujących. Zakup lajków jest zatem całkiem rozsądną opcją, jeśli faktycznie zależy nam na dotarciu do dużej rzeszy ludzi.

Gdzie kupić lajki i jakie są tego zalety?

Serwis Tanielajki.pl zapewnia polubienia i obserwacje prawdziwych osób, dzięki temu twój profil dotrze do szerszego grona, a nie martwych kont czy ludzi, którzy po prostu klikają „lubię to”, bo ktoś za to płaci. Strona nie wymaga podania wrażliwych danych, jedynie płatności i linka do określonego profilu na Instagramie. Na stronie znajdują się informacje dotyczące rzeczywistego kosztu, który nie jest wysoki oraz możliwość skorzystania z indywidualnej oferty.

Kupno lajków pozwoli nam wpłynąć na zwiększenie zasięgu publikowanych przez nas treści, choć nie jest wolne od wad. Napompowanie popularności wielu osobom może się wydać podejrzane, przez co będą unikać naszego profilu. Optymalnym rozwiązaniem jest zatem stopniowe dodawanie obserwujących.

Podsumowując, lajki na Instagramie świadczą o dużej liczbie odbiorców. W wielu przypadkach niewielka inwestycja w postaci zakupu lajków może pomóc nam zdobyć popularność, a tym samym zwiększyć zyski firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here