Jesteś przedsiębiorcom i potrzebujesz wystawiać faktury VAT? Z pewnością przyda ci się dobry program do fakturowania, który w tym pomoże. Poszukaliśmy narzędzia uniwersalnego i w pełni funkcjonalnego.

Faktura Small Business Handel – program wielozadaniowy

Oprogramowanie Faktura Small Business Handel należy do firmy MEGA-TECH. Jest to prosty program do wystawiania faktur VAT i nie tylko. Można w nim przygotować również faktury bez podatku VAT, faktury proforma, korekty, uproszczone, końcowe, zaliczkowe, WDT, VAT marża i wiele więcej. Program pozwala na wygenerowanie dokumentów magazynowych, przez co z jego poziomu można kontrolować stany posiadanych towarów. Ten program do fakturowania z magazynem można skonfigurować ze sklepem internetowym Shoper oraz wprowadzać do niego faktury zakupowe. Oprogramowanie łączy w sobie funkcje, które służą jednocześnie fakturowani i magazynowaniu. Narzędzie sprawdza się również wtedy, gdy jest potrzeba wystawić np. wezwanie do zapłaty.

Funkcjonalność rozwiązań i oszczędność czasu

Program stworzony przez MEGA-TECH może być wykorzystywany zarówno przez małe, jak i średnie przedsiębiorstwa. Użytkownik szybko wygeneruje w nim potrzebny dokumenty, ale i również plik JPK_VAT, JPK_FA i JPK_MAG. W opinie niektórych użytkowników jest to program do faktur online z uwagi na możliwość pracy w oparciu o wersję wielostanowiskową. Usługa ta pozwala wystawiać kilku osobom z poziomu różnych urządzeń faktury bez ich duplikacji. Dane są gromadzone na serwerze ze wspólną bazą danych, co pozwala widzieć pozostałym odbiorcom wprowadzone zmiany online. W programie Faktura Small Business Handel istnieje również możliwość wysłania faktur do kontrahentów e-mailem, szybkiego pobrania danych klientów z bazy CEIDG na podstawie NIp firmy, czy wystawienie faktur w obcych walutach i językach. Program znacząco to upraszcza co wpływa na dużą oszczędność czasu przedsiębiorcy.

Wystawianie faktur w programie Faktura Small Business Handel jest bardzo proste. Można o tym przekonać się samemu testując wszystkie funkcjonalności zupełnie za darmo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here