Wybranie odpowiedniej firmy kurierskiej, której zlecimy dostarczenie naszej cennej paczki to trudne zadanie. Jeszcze przed tym jak pod wskazanym adresem pokaże się dostawczy samochód kurierski warto zwrócić uwagę na kilka czynników i rzeczy, które wpływać będą na dobrą jakość usług.

Ze statystycznych badań wynika, że duże grono osób w pierwszeństwie zwraca uwagę na dwie rzeczy czyli cena i czas, w którym paczki są dostarczane. To całkowicie zrozumiałe jednak należy pamiętać, że drożej nie znaczy lepiej, a z drugiej strony tani kurier może okazać się tym najlepszym. Przed konkretnym wyborem warto wziąć pod lupę wiele firm kurierskich i porównać ich usługi. Lepiej jest stawiać na takie firmy jak np. GlobKurier, które od ponad 10 lat świadczą usługi na terenie naszego kraju jak i w ponad 200 krajach na całym świecie. Bardziej pewnym jest, że taka firma kurierska z doświadczeniem dostarczy nam wymarzony prezent urodzinowy dla mamy na czas niż jakaś mniejsza, lokalna firma kurierska prawda?

Błędy firm kurierskich – co najbardziej denerwuje klientów?

Niestety, ale bardzo często firmy kurierskie złą reputację swojej firmy zawdzięczają tylko i wyłącznie sobie ponieważ nieudolnie wykonują swoją pracę oraz źle traktują swoich klientów. W dzisiejszych czasach sugerujemy się opiniami pisanymi w internecie i jeśli firma “X” posiada wiele negatywnych opinii to z pewnością musi być ku temu jakiś powód. Rzecz jasna działa to w obie strony, bo pozytywne opinie też nie pojawiają się znikąd.

Klientów firm kurierskich najczęściej denerwuje zgubienie lub całkowite zniszczenie przesyłek i często jest to powodem rezygnacji ze współpracy.

Oprócz zgubienia lub uszkodzenia paczki dochodzi również niedotrzymanie terminu dostawy – staracie się, składacie zamówienie na dostarczenie prezentu dla ukochanej osoby tydzień wcześniej by mieć pewność, że dojdzie na czas a tu co? Jak jej nie było tak nie ma… Z tego powodu wyżej wspomniane było o firmie kurierskiej GlobKurier, której tego rodzaju wpadki się nie zdarzają stąd też spora liczba zadowolonych klientów.

Jak można zauważyć koszt świadczonych usług to tylko jeden z czynników, który wpływa na konkretny wybór firmy kurierskiej. Jest to kwestia głęboko indywidualna i pod uwagę są brane również takie rzeczy jak dbanie o bezpieczeństwo przesyłek podczas trasy oraz terminowość dostawy. Najlepiej jest przeglądnąć kilka rankingów firm kurierskich na różnych stronach internetowych i zdecydować się na zamówienie przesyłki tam gdzie opinii pozytywnych jest po prostu najwięcej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here