Zakup samochodu to dla większości z nas spory wydatek. Jednak z roku na rok kupuje się coraz więcej nowych samochodów. Chcemy jeździć nowszymi i bezpieczniejszymi modelami. Do tego wiele osób ma po prostu dość wizyt u mechanika samochodowego. W autach z długą przeszłością ciągle coś się psuje lub wymaga wymiany. Dlatego na naszych drogach widzimy znacznie więcej pojazdów o aktualnych rocznikach. Aby takim nowym autem jeździło się jeszcze spokojniej, warto wykupić pakiet ubezpieczenia OC, AC, Assistance i NNW.

U jakiego ubezpieczyciela można wykupić optymalny pakiet komunikacyjny?

Dużym zaufaniem wśród właścicieli samochodów cieszą się ubezpieczenia oferowane przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. w ramach Volkswagen Financial Services. Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku. Oprócz usług ubezpieczeniowych świadczy także usługi bankowe oraz leasingowe. Posiadacze nowych aut doceniają możliwość jednoczesnego finansowania zakupu auta i jego ubezpieczenia u tego samego agenta. Szczególnie gdy kompleksowe skorzystanie z oferty, niesie za sobą liczne korzyści.

Pakiety ubezpieczeniowe zostały przygotowane przy współpracy z renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, takimi jak: TUiR Allianz Polska S.A., STU Ergo Hestia S.A., TUiR WARTA S.A., UNIQA TU S.A. oraz HDI Ubezpieczenia. Są to zatem ubezpieczyciele, którzy od lat z powodzeniem funkcjonują na polskim rynku.

Do kogo kierowana jest oferta ubezpieczenia?

Oferta ubezpieczeniowa Volkswagen Financial Services skierowana jest zarówno do nowych klientów, jak również osób wznawiających ubezpieczenie. Warto podkreślić, że oferta jest dostępna dla samochodów do 35 roku eksploatacji. Z pakietu skorzystać mogą właściciele wszystkich modeli marek:

  • Volkswagen Samochody Osobowe,
  • Volkswagen Samochody Dostawcze,
  • ŠKODA,
  • Audi,
  • SEAT,
  • Porsche,
  • Bentley.

Na stronie internetowej Volkswagen Financial Services opublikowano szereg szczegółowych informacji w zakresie ubezpieczenia samochodu. Informacje udzielane są również telefonicznie poprzez Strefę Kierowcy.

Co wchodzi w skład oferty ubezpieczeniowej?

Wykupując ubezpieczenie na samochód poprzez Volkswagen Financial Services, otrzymujemy szereg udogodnień. Dzięki temu, że ubezpieczony ma możliwość likwidacji szkody u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych, ma zagwarantowane szybsze i profesjonalne wykonanie naprawy. Do naprawy samochodu używa się tylko i wyłącznie oryginalnych i nowych części zamiennych. Co istotne, salony i serwisy samochodowe rozmieszczone są na terenie całego kraju. Oznacza to brak konieczności odległych dojazdów w celu wykonania serwisu lub naprawy.

Dla niektórych osób zachętą do skorzystania z usług tego ubezpieczyciela jest fakt możliwości włączenia składki ubezpieczeniowej w ratę. Z tej opcji mogą skorzystać osoby finansujące zakup samochodu kredytem lub leasingiem Volkswagen Financial Services.

Wznowienie ubezpieczenia również niesie za sobą wiele korzyści. Są to między innymi: dodatkowe zniżki na serwisowanie samochodu w Autoryzowanym Salonie Obsługi, skorzystanie z opcji rozłożenia składki ubezpieczeniowej na raty, bezpłatne przeglądy bezpieczeństwa (w tym Karta Ratownicza Pojazdu), możliwość odebrania maksymalnych zniżek (po 3 latach bezszkodowej jazdy).

Jak kupić polisę?

Polisę ubezpieczeniową można kupić i wznowić u doradcy ubezpieczeniowego w salonie dealerskim Grupy Volkswagen. Doradca na miejscu dobierze odpowiedni pakiet ubezpieczeniowy.

Wznowienie polisę może odbyć się bez wychodzenia z domu. Doradca telefonicznie ustala zakres ubezpieczenia i następnie wysyła ofertę na e-mail podany przez ubezpieczającego. Wybór oferty i płatność odbywa się przez Internet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here