Naucz psa podstawowe polecenia posłuszeństwa. Pies powinien być odpowiednio przeszkolony, aby zapewnić, że żyją dobrze z Tobą iz rodzicami. Dobrze wyszkolony pisklę też będzie mniej poważny, gdy spotykają się z innymi zwierzętami i obcymi poza domem. Powinieneś porozmawiać o swoich pupilach z rodzicami i upewnij się, że zawiera podstawowe polecenia posłuszeństwa, zwłaszcza jeśli Twój pies to pies.

Powinieneś współpracować z rodzicami, aby uczyć psa domowego, aby siedzieć, zostać i przychodzić po wezwaniu. Powinieneś też nauczyć się jak uspokoić psa, gdy ktoś jest przy drzwiach lub kiedy twój pies jest wokół nowych ludzi i nowych psów.

Nie podawaj swoich niezdrowych potraw lub żywności. Powinieneś również unikać dania zwierzęciu wszelkich potraw i potraw, których rodzice nie zechcą. Nadanie zwierzakom niezdrowej żywności może powodować konflikt z ich treningiem i doprowadzić do problemów zdrowotnych.

Powinieneś też unikać dania ze swojego talerza karmy dla zwierząt domowych, nawet jeśli rodzice nie szukają. Może to kolidować z planem treningowym dla zwierząt domowych i planem karmienia.
Nie umieszczaj niezdrowych potraw w klatce dla zwierząt domowych. Niektóre zwierzęta domowe nie mogą mieć ludzkiego pokarmu, ponieważ mogą sprawić, że będą chore, dlatego zawsze skonsultuj się z rodzicami, zanim podasz karmę.

uMALGOSI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here