Rekondycjonowane aparaty USG – tanie i w pełni sprawne

0
1604

Ceny nowych aparatów przeznaczonych do badań USG są bardzo wysokie. W związku z tym nie każdy lekarz prowadzący własny gabinet może pozwolić sobie na zakupienie sprzętu prosto od producenta. Jest jednak alternatywne rozwiązanie – rekondycjonowany sprzęt USG. Co warto wiedzieć na jego temat?

Aparaty USG są obecnie jednym z podstawowych sprzętów w gabinetach lekarskich, między innymi ginekologicznych i położniczych, endokrynologicznych, urologicznych, a także lekarzy internistów.

Dzięki badaniom ultrasonograficznym można uzyskać dokładny obraz poszczególnych narządów ciała człowieka, w tym ich kształtu oraz wielkości. Badania USG są wygodne, bezbolesne i pozwalają na uzyskanie natychmiastowego wyniku. W większości przypadków nie wymagają też specjalnych przygotowań. Są używane również jako wsparcie w innych procedurach, na przykład podczas biopsji.

Dobry aparat USG nie musi być drogi!

Wobec tego w wielu gabinetach medycznych aparat USG jest podstawowym sprzętem, dzięki któremu lekarz może na miejscu przeprowadzić właściwą diagnostykę i zalecić dalsze postępowanie. Gabinet z aparatem USG jest również częściej odwiedzany przez pacjentów, którzy mogą na miejscu wykonać potrzebne badanie.

Gdy lekarz nie może pozwolić sobie na zakupienie nowego aparatu USG, rozwiązaniem jest zakupienie sprzętu używanego, który nadal będzie w dobrym stanie technicznym i będzie mógł posłużyć na długie lata.

Wysokiej jakości aparaty USG z drugiej ręki oferuje firma medcorp.pl, która specjalizuje się w sprzedaży modeli nowych oraz poleasingowych, poddawanych rekondycjonowaniu, czyli odnawianych, aby mogły one znów działać jak nowe. Firma oferuje również dodatkowe usługi, w tym serwisowanie aparatów USG oraz szkolenia z ich obsługi.

Rekondycjonowane aparaty USG dostępne są w szerokim asortymencie i można dobrać je indywidualnie w zależności od potrzeb lekarza, na przykład może być to aparat przeznaczony do prowadzenia standardowych badań 2D, czyli dwuwymiarowych, ale również 3D czy 4D, czyli badań trójwymiarowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here