Bardzo dużo osób szuka porządnego biura księgowego, ponieważ nie każdy z nas jest w stanie poradzić sobie z prowadzeniem firmy oraz księgowością w firmie. Na rynku jest mnóstwo biur, które oferują usługi księgowe ale wiadomo, że nie każda jest dobra. Dlatego tak ważne jest to aby znaleźć jak najlepszą firmę, z której usług naprawdę warto skorzystać.

W ostatnim czasie szukałem jakiegoś dobrego biura, które posiadałoby usługi księgowe oraz rachunkowe. Do gustu przypadło mi biuro rachunkowe Poznań, które możecie odwiedzić wchodząc na ich stronę internetową bilans.poznan.pl. Jest to kancelaria doradców podatkowych, która świadczy szeroki zakres usług związanych z księgowością i doradztwem podatkowym. Jak każdy z nas wie, Poznań to naprawdę duże miasto, więc firmy, które w nim działają,  oferują usługi na naprawdę wysokim poziomie. W ich biurze pracują sami wykwalifikowani i certyfikowani specjaliści w dziedzinie księgowości oraz rachunkowości co zachęca do skorzystania z ich ofert. Usługi, które oferuje właśnie te biuro rachunkowe Poznań, dostępne są dla każdej firmy niezależnie od tego jaka forma działalności jest prowadzona i bez względu na to na jakim etapie rozwojowym jest nasza firma. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, wysłuchają co masz do powiedzenia, jaką masz wizje swojej działalności, na czym miałaby polegać i jak miałaby wyglądać, a następnie przedstawią Ci ofertę abyś wiedział co masz zrobić w danej sytuacji. Pomogą rozwiązać Ci problem i bardzo chętnie nawiążą z Tobą współpracę na dłuższy okres. Warto wspomnieć też o tym, że posiadają certyfikaty Ministerstwa Finansów co świadczy o naprawdę wysokiej jakości oferowanych usług. W swoich ofertach księgowych posiadają między innymi rozliczanie dotacji z Unii Europejskiej, rozliczanie dotacji z Urzędu Pracy, czy też pomoc w organizowaniu i dopełnianiu formalności dotyczących kredytu i leasingu. Działają szybko, fachowo i rzetelnie co jest rzadko spotykane. Nie każde biuro potrafi zrobić coś szybko i dokładnie, ale tu spotykamy się z ogromnym doświadczeniem, więc bez problemu zrobią wszystko tak jak należy. Stale poszerzają zakres świadczonych usług, ponieważ starają się zadowolić klienta w stu procentach. Posiadają również między innymi oferty typu: zakładanie spółek w KRS, przekształcanie spółek, audyt podatkowy, dokumentacja cen transferowych czy też rozliczenia w systemie MOSS. Nie spotkałem innej firmy, która posiadałaby tyle ofert, dlatego też ogromny plus dla tej firmy. Można załatwić praktycznie wszystko w jednym miejscu, ponieważ posiadają tak wiele usług.

Ciekawą sprawą jest to, że każdy klient posiada swojego opiekuna, więc w razie potrzeby wystarczy do niego zadzwonić aby szybko rozwiązać problem. Siedziba znajduje się w Poznaniu, ale biuro udzieli pomocy również osobom z innych miast, a nawet zza granicy, ponieważ posługują się językiem niemieckim oraz angielskim. Jeśli chodzi o cenę za świadczone usługi to wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Musimy przedstawić czego oczekujemy od biura, a oni na tej podstawie ustalą nam miesięczne koszty za daną usługę.

Takie biuro rachunkowe Poznań od lat zajmuje się profesjonalnym doradztwem podatkowo – rachunkowym, więc uważam, że tej firmie naprawdę warto zaufać. Dlatego też jeśli szukasz sprawdzonego i doświadczonego biura rachunkowego w Poznaniu to umów się na spotkanie właśnie z nimi. Według mnie nie znajdziesz drugiej tak doświadczonej firmy w zakresie księgowości oraz rachunkowości, w której załatwić można niemal wszystko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here