Komputer Dell Inspiron to doskonały przykład urządzenia typu all in one – zamiast ograniczać miejsce przy biurku stacją roboczą i monitorem, wystarczy postawić na nim monitor, w którym…. znajdują się wszystkie podzespoły. Jest to zatem nie tylko idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie minimalizm, ale też prostotę i funkcjonalność.

O ile jeszcze kilka lat temu zakup komputerów all in one wiązał się ze sporymi wydatkami, na które nie każdy klient mógł sobie pozwolić, to obecnie ich ceny są na bardzo przystępnym poziomie. Tym samym klienci chętnie wybierają je zarówno na potrzeby prywatne jak i wtedy, gdy potrzebny jest dobry komputer do pracy.

Czy warto kupić komputer w monitorze?

Nowoczesny komputer w monitorze zajmuje bardzo niewiele miejsca. Użytkownik nie musi się martwić skomplikowaną konfiguracją, gdyż – podobnie jak w przypadku laptopów – wszystko tak naprawdę ogranicza się jedynie do uruchomienia sprzętu. W przeciwieństwie jednak do wspomnianych komputerów przenośnych, ceny takich sprzętów jak Dell Inspiron są dużo bardziej przystępne. Dodatkowo nowoczesny PC oferowany w takiej formie jest bardzo wydajny, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko do zwykłej pracy biurowej, ale również gier czy też uruchamiania bardziej zaawansowanych aplikacji. Zróżnicowana oferta takich jednostek może jednak utrudnić zakupy mniej zorientowanym w sprzęcie użytkownikom. Na szczęście zawsze mogą kupić jedną ze sprawdzonych konfiguracji sprzętowych. Jedną z popularniejszych jest Komputer Dell Inspiron AIO 3277 21,5”, który można obecnie zamówić w sklepie internetowym w bardzo dobrej cenie. Komputer wyposażony został w bardzo pojemny dysk twardy, wydajny procesor oraz odpowiednią ilość interfejsów, które umożliwią podłączenie wszystkich wykorzystywanych na co dzień akcesoriów.

Niezawodne rozwiązania marki Dell

Amerykańska marka Dell od wielu lat kojarzona jest z niezawodnym sprzętem komputerowym o bardzo dobrych parametrach. Nie bez powodu zarówno firmy jak i użytkownicy prywatni często stawiają na serię Dell OptiPlex lub inne rozwiązania wspomnianego producenta. Jednostka stacjonarna z tej serii to tak naprawdę w pełni kompletny sprzęt, który od razu po podłączeniu i uruchomieniu umożliwia komfortową pracę lub zabawę. Ekran o przekątnej 21,5 cali idealnie sprawdzi się również do oglądania filmów, a brak konieczności zakupu dodatkowych elementów wyposażenia – gdzie najczęściej duży wydatek stanowi sam monitor – sprawia, że cena za Komputer Dell OptiPlex 5260 AIO 21,5” jest bardzo przystępna. Jeżeli chodzi o interfejsy, to komputer wyposażono w kilka nowoczesnych portów USB, złącze DisplayPort, wyjście liniowe oraz RJ-45. Użytkownicy tego typu sprzętów przyznają, że wygoda związana z ich używaniem jest nieporównywalna z tradycyjnymi komputerami. Łatwiej się również korzysta takiego komputera podczas wielogodzinnej pracy niż miałoby to miejsce w przypadku laptopa, gdyż jakość jego wykonania jest na najwyższym poziomie. Atrakcyjna cena oraz nowoczesny design sprawiają, że trudno o lepszy komputer do domu.

Sprawdzone sklepy ze sprzętem komputerowym

Obecnie komputery typu all in one marki Dell można znaleźć w wielu sklepach, jednak nie wszyscy sprzedawcy oferują je w atrakcyjnych cenach. Zanim więc ktoś zdecyduje się na zakup, warto sprawdzić aktualną ofertę w sklepie internetowym Gigam.pl, gdzie zazwyczaj można liczyć na dużo lepsze ceny. Dodatkowo, klienci nigdy nie skarżą się na problemy z gwarancją i mogą zawsze liczyć na profesjonalną pomoc sprzedawców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here