Najlepszym rozwiązaniem dla osób prywatnych oraz firm szukających taniego kuriera jest obecnie serwis, który umożliwia nadanie dowolnej paczki bez potrzeby podpisywania umowy z firmą kurierską.

To rozwiązanie pozwala wysyłać każdego rodzaju przesyłki, w tym między innymi paczki krajowe, przesyłki międzynarodowe oraz przesyłki paletowe, dlatego z pewnością każdy klient znajdzie tu coś dla siebie. Niewątpliwą zaletą oferty jest to, że w przeciwieństwie do tradycyjnych usług kurierskich, gdzie klient ma do dyspozycji tylko jednego przewoźnika i jest zdany na proponowane przez niego ceny, tutaj można wybrać firmę, która rzeczywiście jest w danym przypadku najtańsza.

Tanie usługi kurierskie

Wyjątkowa atrakcyjność wspomnianych cen wynika z prostego faktu, że są tu publikowane oferty wszystkich popularnych firm kurierskich, przy czym to klient decyduje, z której w danym momencie skorzysta. Jeżeli na przykład potrzebny jest kurier palety, to prawdopodobnie lepszą cenę otrzyma się od innej firmy niż ta, która realizuje w niskiej cenie przesyłki o niewielkiej wadze. Gdyby nie wspomniany serwis udostępniający oferty wszystkich firm kurierskich, w razie potrzeby nadania paczki przy pomocy innej firmy trzeba by było kontaktować się z jej przedstawicielem i podpisywać umowę. Te natomiast często narzucają na klienta obowiązek dokonania określonej liczby wysyłek. Serwis ułatwiający wyszukiwanie sprawdzonych ofert nie wymaga natomiast żadnych formalności i w dowolnym momencie mogą z niego skorzystać firmy oraz klienci indywidualni. Warto więc samemu sprawdzić te rozwiązania, szczególnie że tanie przesyłki paletowe zamawiane z tej strony są realizowane w bardzo krótkim terminie. Nie ma zatem ryzyka, że osoba czekająca na paczkę zacznie się niecierpliwość z powodu opóźnień w dostawie, które niestety czasami mają miejsce przy korzystaniu z innych ofert.

Jak działa porównywanie ofert?

Porównanie ofert przewozu towarów w celu zapewnienia klientowi najlepszej ceny za wysłanie przesyłki paletowej odbywa się w następujący sposób. Nadawca paczki podaje wagę, wymiary podstawy oraz jej wysokość. W razie potrzeby można również zaznaczyć ubezpieczenie towaru lub wybrać paczkę za pobraniem. Następnie wyszukiwarka w oparciu o bogatą bazę firm kurierskich wybiera te, które dla danego zapytania mogą zaproponować najbardziej korzystne wyceny. Całość nie zabiera więcej jak kilka minut, a po wybraniu kuriera realizującego wysyłki palet użytkownik ma możliwość zamówienia go bezpośrednio z tego serwisu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here