Komputery poelasingowe to pewność sprzętu jeśli kupuje się we właściwym miejscu. Doradzamy jak zakupić tego typu sprzęt i aby się nie naciąć lub nie trafić na minę.

Zakupując tego typu urządzenia mamy tak naprawdę szerokie spektrum wyboru. Jednakże jak w każdej dziedzinie gospodarki tak i tutaj można spotkać się z nieuczciwymi sprzedawcami. Warto więc zaufać komuś kto jest długo na rynku i oferuje legalne pochodzenie towaru wraz z legalnym oprogramowanie. Wszystko wyjaśnia nam AMSO Lapotpy poleasingowe Warszawa.

Ważne jest to, że jeśli kupujemy urządzenia klasy biznes to przede wszystkim zwrócić uwagę na gwarancję. W AMSO.pl dajemy 12 miesięcy gwarancji podstawowej z możliwością rozszerzenia jej aż do 36 w momencie zakupu. Jesteśmy 12 lat na rynku i jesteśmy po prostu pewni posiadanego sprzętu. Oferujemy go w różnych konfiguracjach i wiemy, że wytrzyma on naprawdę długi czas po jego zakupie. Wydaję się nam, że jeśli ktoś nie udziela takiej gwarancji to po prostu nie jest pewien jutra i nie jest pewną firmą, a w biznesie i sprzedaży sprzętu biznesowego trzeba być pewnym rozwiązań.

Drugą kwestią jest oczywiście system operacyjny. Charakter licencji jest wszelaki i można się w tym wszystkim pogubić. Niestety prawo nie przewiduje pogubienia się i za system odpowiada nabywa. Tak nie sprzedawca, a nabywca. Dlatego przy zakupie sprzętu warto pamiętać, że trzeba zakupić sprzęt z systemem Refurbished. To odnawiana, nowa licencja na Windowsa. Sprzęt poleasingowy pochodzi bowiem z zachodu i system przypisany jest do języka z tamtych krain. Dlatego powstał system Refurbished od Microsoftu, który jest na licencje polską. Plus tego rozwiązania jest nie tylko taki, że otrzymujemy legalny system w bardzo niskiej cenie 60-120 zł, ale  również taki, że za tę kwotę na obudowie pojawia się nowy klucz nigdy nie użyty i w przypadku komputerów z Windows 7 czy Windows 8/8.1 za tę kwotę otrzymujemy w pełni leglany system Windows 10, który na rynku kosztuje w wolnej sprzedaży 400-600 zł. Oczywiście znajdziecie odklejane licencje, klucze sprzedawane w niższych cenach, ale ich legalność niestety jest zerowa. System Refubished nie jest więc jakimś wykonanym updatem czy aktualizacją wykonaną gdzieś pokątnie jest w pełni legalny na daną wersję systemową. Dlatego w przypadku kontroli nie ma problemu z potwierdzeniem legalności takiego systemu.

Klasyfikacja sprzętu to również ważna sprawa. Niektórzy bowiem ukrywają w opisach, że sprzęt ma niższą klasę. Wysyłają towar a potem pojawia się problem, gdyż małymi literami był wpis o problemach. U nas tego nie ma i w firmach wiarygodnych takich praktyk się nie stosuje. Wszystko dlatego, że warto mieć czyste sytuacje, gdyż tylko one rodzą z ludzi przyjaciół.

Kilka wspomnianych czynników to przykłady tego, co należy zobaczyć przy kupnie laptopa. Nie tylko jest to stosowane w przypadku sprzęty poleasingowego. Warto zwracać na to uwagę również przy nowym sprzęcie. Często bowiem takie odejścia od prawidłowości pojawiają się również i tam. Sprzęt nowy, który stałna wystawce nie jest nowy jest powystawowy. System Windows 8 nie można już aktualizować do Windowsa 10 i wiele, wiele innych tak więc możliwości jest naprawdę sporo.

Dlatego jeśli szukacie sprzęt sprawdzony dobry warto czasami dopłacić kilka złotych i zaufać firmie z tradycjami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here