Statystyki wskazują, że potrzeby konsumpcyjne Polaków ciągle rosną, a zainteresowanie usługami pożyczkowymi utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Sektor pozabankowy rozwija się niezwykle dynamicznie i oferuje klientom szeroki wachlarz usług. Dlaczego tak chętnie korzystamy z ofert pożyczek ratalnych?

Pożyczka na spełnienie marzeń

Szybka pożyczka na dowolny cel to dla wielu osób najlepszy sposób na realizowanie potrzeb konsumpcyjnych. Zakup nowego sprzętu elektronicznego lub mebli do mieszkania, wyjazd na zagraniczne wakacje – to tylko niektóre cele, na które Polacy uzyskają środki dzięki pożyczkom ratalnym. Prawdziwy boom sektor pozabankowy przeżywa w okresie świątecznym – wiele osób decyduje się na zaciągnięcie zobowiązania z myślą o sfinansowaniu wystawnych świąt Bożego Narodzenia. Mogą się z tym wiązać rozmaite pułapki, a żeby nie wpaść w spiralę długów, warto wcześniej sprawdzić inne, dostępne opcje oraz porównać najpopularniejsze oferty, np. na stronie polecampozyczke.pl.

Łatwy dostęp do pożyczek

Możliwość zaciągania zobowiązań przez internet i bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób korzysta z usług firm pożyczkowych. Klienci nie muszą już stać w kolejkach do placówki bankowej – rozwój usług internetowych sprawia, że o dodatkowe środki można wnioskować, siedząc na wygodnej kanapie. Do korzystania z ofert pożyczek ratalnych zachęca również szybkość transakcji – decyzja jest wydawana błyskawicznie, a pieniądze mogą znaleźć się na koncie klienta nawet w ciągu kilkunastu minut.

Minimum formalności

Po globalnym kryzysie z 2008 roku banki zaczęły stosować bardziej rygorystyczne kryteria wobec potencjalnych klientów. Osoby z niską zdolnością kredytową, konsumenci, którzy figurują na listach dłużników lub posiadają na swoim koncie wiele zobowiązań, nie mają szans na otrzymanie kredytu bankowego. Firmy oferujące pożyczki ratalne nie są tak wymagające wobec klientów i oferują minimum formalności. Żeby otrzymać środki, nie trzeba przedstawiać zaświadczeń o zarobkach, z reguły wystarczy oświadczenie o wysokości przychodów, a często również zwrotny przelew weryfikacyjny.

Interesują Cię dodatkowe środki finansowe bez zbędnych formalności? Już teraz sprawdź pożyczki ratalne na pozyczkowy-portal.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here