Ciągły rozwój pracownika – czyli poszerzanie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności – jest czymś pożądanym z punktu widzenia pracodawcy. Z tego względu coraz częściej przedsiębiorcy sami finansują udział w kursach i szkoleniach dla osób, które zatrudniają. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza szkolenia in company dla firm – ich program jest dopasowywany do potrzeb uczestników.

Szkolenia i kursy w Warszawie dla firm

Pracodawcy, którzy finansują szkolenia i kursy dla swoich pracowników, dokonują inwestycji. Nowe umiejętności zdobyte przez uczestników kursu powinny przełożyć się na lepsze i efektywniejsze działania w pracy. Aby jednak tak było, szkolenie musi być dostosowane do potrzeb zarówno samego pracodawcy jak i osób, które mają wziąć w nim udział.

Z tego względu dużą popularnością cieszą się szkolenia in company. W Warszawie organizuje je m.in. Wyższa Szkoła Bankowa. Na czym polega ich fenomen? Miejsce, termin i przede wszystkim program szkolenia jest ustalany w porozumieniu z pracodawcą. Dzięki temu finansujący szkolenie przedsiębiorca ma pewność, że jego pracownicy poszerzą swoją wiedzę i kompetencję o kwestie kluczowe dla firmy. W przypadku szkoleń i kursów w WSB istotne jest również to, że uczestnicy biorą aktywny udział w zajęciach – analizują case studies czy grają w gry biznesowe, które pomagają im przyswoić nowe informacje. O nowoczesnych metodach szkoleń można przeczytać na https://www.wsb.pl/warszawa/studia-i-szkolenia/szkolenia-i-kursy.

Szkolenia i kursy w WSB w Warszawie także dla osób prywatnych

Oprócz szkoleń in company WSB organizuje także szkolenia dla osób prywatnych, które chcą wziąć udział w kursie z interesującej ich dziedziny. Podobnie jak uczestnicy szkoleń dla firm mogą liczyć na praktyczną, warsztatową formę zajęć.

Co istotne, część szkoleń WSB realizuje we współpracy ze swoim amerykańskim partnerem – Franklin University. Dzięki temu uczestnicy mogą zdobyć dodatkowy certyfikat zagranicznej uczelni. To z kolei może zwrócić uwagę potencjalnego pracodawcy, jeśli uczestnik zdecyduje się na zmianę pracy po ukończeniu szkolenia.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here